• Sprzedaż KEGów
 • Sprzedaż KEGów
 • Sprzedaż KEGów
 • Sprzedaż KEGów
 • Usługi
  dla browarów
 • Dostęp
  do baz danych
 • Towary
  na zamówienie
 • Sklep
  internetowy

Aktualności

KEG TECHNIKA oferuje pionierską w naszym kraju usługę pozwalającą na ponowne uruchomienie zasobów beczek - niewykorzystywanych często od lat z powodu ich zbyt dużej objętości.

czytaj całość »

Z powodu planowej przerwy w dostawie prądu dla ulicy Katowickiej w Pszczynie, przy której mieści się siedziba naszej firmy informujemy, iż w dniach 26 i 27 listopada firma będzie nieczynna.

czytaj całość »

Z wielką przyjemnością informujemy o uruchomieniu pierwszego w Polsce sklepu internetowego specjalizującego się w sprzedaży profesjonalnych beczek do piwa. W asortymencie znajdują się również fittingi oraz głowice napełniające do beczek.

Oferta obejmuje towary fabrycznie nowe, pochodzące bezpośrednio od producentów lub ich oficjalnych przedstawicieli, jak też używane - odkupione od browarów - które do sprzedaży trafiają dopiero po wyremontowaniu, a tym samym po przywróceniu im pełnej technicznej sprawności i funkcjonalności.

czytaj całość »

Nowość w Polsce - dzierżawa KEGów

Stawiając na innowacyjność i elastyczne podejście do potrzeb Klientów firma Grupa KEG TECHNIKA w 2014 r. poszerzyła zakres świadczonych usług o kompleksową obsługę w zakresie krótkoterminowej i długoterminowej dzierżawy KEGów. Usługi te świadczone są na terenie całego kraju.

Aby dowiedzieć się więcej przejdź do działu USŁUGI DLA BROWARÓW »


Targi Brau Beviale 2010 w Norymberdze

Grupa KEG TECHNIKA miała zaszczyt wziąć udział w prestiżowych targach Brau Beviale 2010.

Jako jedna z nielicznych firm polskich reprezentujących w Norymberdze nasz kraj, Grupa KEG TECHNIKA gościła wielu kontrahentów.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.


Informujemy, że nastąpiła zmiana nazwy naszej firmy z dotychczasowej KEG TECHNIKA - Błażej Beck na Grupa KEG TECHNIKA - Błażej Beck. Zmiana wchodzi w życie z dniem 17.12.2009 r.


Pragniemy podkreślić, iż krok ten podyktowany był wyłącznie kwestiami organizacyjnymi i nie jest wynikiem połączenia podmiotu gospodarczego, działającego do tej pory pod nazwą KEG TECHNIKA - Błażej Beck, z jakimkolwiek innym.

czytaj całość »

Dowiedz się wcześniej
o najnowszych promocjach!

Sklep internetowy Shoper.pl