• Sprzedaż KEGów
 • Sprzedaż KEGów
 • Sprzedaż KEGów
 • Sprzedaż KEGów
 • Usługi
  dla browarów
 • Dostęp
  do baz danych
 • Towary
  na zamówienie
 • Sklep
  internetowy

O nas

Firma funkcjonuje od 2004 r. Powstała jako KEG TECHNIKA, a od zmiany nazwy firmy w roku 2009 KEG TECHNIKA jest jednym z trzech działów firmy Grupa KEG TECHNIKA - właściciela strony www.keg-technika.pl. Przez kilka pierwszych lat firma zajmowała się wyłącznie remontem beczek oraz fittingów dla browarów. Lata obecności na rynku doprowadziły do silnego jej zakorzenienia oraz wypracowania na nim mocnej pozycji. 0d samego początku oferuje najwyższej jakości obsługę techniczną beczek typu KEG w zakresie remontów, przywracania geometrii, znakowania i wprowadzania bazy danych całego zasobu beczek do systemu informatycznego. Remontuje fittingi wszelkich typów używając wyłącznie oryginalnych części - w tym zakresie posiada odpowiednie autoryzacje. Specjalizuje się w wykonywaniu czynności standardowych związanych z odgazowywaniem, opróżnianiem i myciem wstępnym, jak również z działaniami takimi jak zmiany oznakowania, kasowanie znaków właścicielskich, usuwanie deformacji, znakowanie kolorowymi pasami, zmniejszanie objętości.

Firma posiada profesjonalne maszyny i oprzyrządowanie, oraz własne technologie, co umożliwia realizację nawet najtrudniejszych zleceń. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku piwowarskim, będąc na terenie Polski wiodącą w zakresie swej działalności. Jednakże realizacje związane z remontami są prowadzone również na terenie Czech, Słowacji, Niemiec i Włoch. Działalność handlowa prowadzona jest na terenie całej Europy.

Firma zajmuje się również handlem beczkami typu KEG. W swojej ofercie posiadamy możliwość bezpośredniego zakupu beczek lub za pomocą leasingu, w którego uzyskaniu pomagamy.

Kolejną działalnością działu KEG TECHNIKA jest  kompleksowa obsługa w zakresie krótkoterminowej i długoterminowej dzierżawy KEGów.

 

Nasz zespół tworzą osoby mocno zaangażowane w swoją pracę, dla których zadowolenie i satysfakcja Klienta jest gwarancją sukcesu i mocnej pozycji firmy. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na oferowanie usług najwyższej jakości, dopasowanych do stawianych przez Państwa wymagań i zgodnych z obowiązującymi normami.

Grupa KEG TECHNIKA jest też wyłącznym przedstawicielem marek SPÜLBOY oraz CLIQLOC na terenie Polski.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie odwiedź stronę www.keg.pl

Dowiedz się wcześniej
o najnowszych promocjach!

Sklep internetowy Shoper.pl