Promocje
kapsel ochronny na fitting S, D, U/KEG TECHNIKA
kapsel ochronny na fitting S, D, U/KEG TECHNIKA
1,30 zł 1,06 zł 1,06 zł 0,86 zł
szt.
Produkt dnia
pompka ręczna piknikowa 5/8" x 5/8"
pompka ręczna piknikowa 5/8" x 5/8"
466,79 zł 379,50 zł
szt.
Zmywarka ręczna SPÜLBOY Cay, biała
Zmywarka ręczna SPÜLBOY Cay, biała
581,72 zł 472,94 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zmiana nazwy firmy 0

Informujemy, że nastąpiła zmiana nazwy naszej firmy z dotychczasowej KEG TECHNIKA - Błażej Beck na Grupa KEG TECHNIKA - Błażej Beck. Zmiana wchodzi w życie z dniem 17.12.2009 r.

Pragniemy podkreślić, iż krok ten podyktowany był wyłącznie kwestiami organizacyjnymi i nie jest wynikiem połączenia podmiotu gospodarczego, działającego do tej pory pod nazwą KEG TECHNIKA - Błażej Beck, z jakimkolwiek innym.

Równocześnie informujemy, iż zmianie nie ulegają żadne z pozostałych danych firmowych. Aktualne dane niezbędne do wystawiania faktur naszej firmie oraz do faktur przez nią wystawianych, będą różniły się od poprzednich wyłącznie dodatkowym słowem "Grupa" zapisanym przed dotychczasową nazwą.

W ślad za nową nazwą przedstawiamy Państwu również nowe logo. Dotychczasowe - widoczne w lewym górnym rogu strony - zostało zarezerwowane wyłącznie dla priorytetowej działalności firmy Grupa KEG TECHNIKA, jaką jest remont beczek typu KEG oraz fittingów.

Nowe logo pojawiać się będzie m.in. na fakturach, kopertach, pieczęciach firmowych oraz w stopkach wysyłanych przez nas e-maili.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl